סיכום שנת הכספים 2022

שותפים יקרים,

שנת הכספים 2022 הסתיימה, וזה הזמן להסתכל אחורה בסיפוק ולהציג לכם טעימה מתוך מה שעשינו בזכותכם, איתכם.  

81

👆 לחצו כדי לגלות מה מתחבא מאחורי המספרים

81

חיילים בודדים ללא קורת גג משלהם זכו לבית מחבק וחם, לחדר מאובזר בכל מה שנחוץ להם ולמשפחה מלווה שדואגת שהם אף פעם לא יהיו לבד, בהם 9 מלש"בים שעוברים תהליך הכנה לגיוס בשיתוף עם מכינות צבאיות, 7 חיילות שזוכות לדירה מותאמת ומיוחדת עבורן, ו- 8 חיילים לאחר שחרור בתוכנית הכנה לחיים לקראת יציאה מוצלחת לאזרחות.

280,000 ₪
132,500 ₪

280,000 ₪

הוצאנו השנה על אוכל וציוד נדרש לדירות החיילים, כדי שירגישו הכי בבית.

132,500 ₪

נוספים הוענקו לחיילים כתווי קנייה לקניית בגדים אזרחיים ודברים אישיים.

21

21

דירות עושי חיל ב-10 מוקדים ברחבי הארץ: ראש צורים, רעננה, כוכב יאיר, תל אביב, מזכרת בתיה, עלי, לוד, סוסיא, באר שבע וקריית ארבע. כל דירה מאובזרת ומרוהטת באופן מלא, ועטופה ומלווה ע"י משפחות מלוות.

+300

+300

מתנדבים פעלו איתנו למען החיילים הבודדים, ובהם משפחות מלוות, הסעות לחיילים, מנטורים, בני נוער, ביקורים בבסיסים ובטקסים צבאיים ועוד. בזכותם החיילים אף פעם לא הרגישו לבד.

163

163

סעודות שבת וחג מיוחדות ומושקעות שערכנו עם החיילים בשני מוקדים של דירות חיילים בעלות כוללת של ₪195,600 .

17

17

טקסי סיום של החיילים שלנו מילאו אותנו גאווה רבה, ועוד יותר כאשר 3 מהם סיימו בהצטיינות. 8 חיילים קיבלו תעודות הצטיינות מהעמותה ומתנה מיוחדת על הצטיינות בצבא והתקדמות אישית בעמותה. הדרך שכל אחד מהם עשה מזכירה לנו כמה חשוב שאנחנו כאן.

5

5

ימי טיול וגיבוש לחיילים שזכו להתאוורר, להתחבר לחברים מרקע דומה, ולצבור חוויות לכל החיים שיחזקו אותם בהמשך המסע שלהם. בטיולים דאגנו שלצד התאווררות ופינוקים לחיילים הם יקבלו גם תוכן משמעותי, העצמה ומפגשים עם אנשים מעוררי השראה.

+500

+500

חבילות מזון, 342 חבילות אישיות עם פינוקים לחיילים, ויותר מ-22 הובלות של ציוד וריהוט שהגיעו לדירות החיילים בכל הארץ.

440

440

שעות טיפול מקצועי של פסיכולוגים ועובד סוציאלי הושקעו בחיזוק עולמם הרגשי והנפשי של החיילים כיחידים וכקבוצה. הטיפולים עוזרים גם לשקם את הקשר בין החיילים למשפחותיהם ואנו משקיעים מאמצים לאיחוי הקרע וחיבור מחודש.

קצרה היריעה מלפרט את כל העשייה השנה. כל כך הרבה עברנו, בעבודה קשה, עם כל הלב.

את זה ועוד הרבה יותר הצלחנו לעשות בזכותכם. כל חייל הוא עולם ומלואו, ואנחנו הופכים עולמות כדי שיבין כמה הוא חשוב ואהוב למרות הטראומה שחווה בנתק מהמשפחה.

יחד איתכם אנחנו מחזירים לחיילינו האהובים את האמון, נותנים להם חום של משפחה, ממלאים אותם תקווה ונוטעים בהם את הכוחות להתפתח, להצטיין ולהצליח בצבא ובחברה בכלל.

תודה על האמון והשותפות!

יחד ממשיכים לעשות חיל. איתכם. בשבילם.

משפחת עושי חיל